Tagi

, , , , , , , , , , , ,


Zawsze otrzymuję więcej pieniędzy, niż wydaję.

Każdy cieszy się z nadwyżki, kiedy otrzymuje więcej, niż wydaje.
Przypływ pojawia się np. wraz z comiesięcznym wynagrodzeniem. Zauważcie, że zanim wydacie te pieniądze, w Waszym życiu gości przypływ i że pragniecie jedynie częściej go doświadczać.
Doceniając to, że przynajmniej raz na jakiś czas otrzymujecie więcej niż wydajecie, sprawicie, że przypływ będzie pojawiał się częściej.
Gdy osiągniecie stan, kiedy stale macie nadwyżkę dochodów, pogratulujcie sobie – opanowaliście ważny aspekt tworzenia obfitości. Przeznaczcie chwilę na refleksję i docenienie tego osiągnięcia.

Istnieje kilka zasad, których dobrze jest przestrzegać, kiedy pieniądze napływają w kwotach przewyższających Wasze potrzeby. Jedna z nich polega na utrzymywaniu wydatków na poziomie niższym niż wzrost dochodów.
Pozwala to zapewnić wystarczające środki na okres naturalnego odpływu. Zanim opanujecie w pełni proces tworzenia i nauczycie się na bieżąco przyciągać to, czego potrzebujecie, dobrze jest odkładać część pieniędzy pochodzących z nadwyżki.
Nietrudno jest wydać wszystkie pieniądze i czuć się zrujnowanym. Niektórzy, bez względu na to, jak dużo mają pieniędzy, nigdy nie doświadczają obfitości, ponieważ wydają coraz więcej. Gdy przypływ się kończy, nie są w stanie się utrzymać.
Ludzie, którzy doświadczają bogactwa, zazwyczaj wydają mniej niż zarabiają. Pewien mężczyzna zaczął wizualizować swoje finansowe powodzenie. Wprowadzając w życie nowe pomysły i stale poszerzając swoje pole działania, w ciągu trzech lat dziesięciokrotnie zwiększył dochody pracując tylko przez trzy dni w tygodniu.
Zafascynowany posiadaniem takich pieniędzy kupił nowy dom, duży samochód i wiele innych drogich rzeczy. W rezultacie suma, jaką zarabiał, ledwo mu wystarczała. Mimo ogromnego powodzenia czuł się biedny i był pod presją finansową. Gdy po roku jego zyski nieznacznie zmalały, popadł w kłopoty, mimo iż nadal zarabiał o wiele więcej niż na początku.

Pozwalam sobie na to, by mieć więcej, niż kiedykolwiek marzyłem/am.

Gdy napływa coraz więcej pieniędzy lub Wasze przedsięwzięcia rozwijają się lepiej, niż się spodziewaliście, nie przestawajcie przyciągać obfitości.
Mówienie: „To dla mnie zbyt wiele; jeżeli tak dalej pójdzie, nie poradzę sobie z obowiązkami, odpowiedzialnością i natłokiem pracy” może odwrócić proces i gdy nadejdzie czas odpływu, możecie mieć trudności.
Gdy sprawy rozwijają się w skali, jakiej się nie spodziewaliście, gdy zasypywani jesteście propozycjami, pracą, możliwościami lub pieniędzmi, nie zatrzymujcie się.
Pozwólcie przejawić się Waszemu nieograniczonemu myśleniu; poszerzajcie swoje wyobrażenia dotyczące tego, co możecie osiągnąć.
Gdy unosi Was fala powodzenia, otwórzcie się jeszcze bardziej. Będziecie mogli odkryć nowe sposoby i struktury, które pozwolą Wam radzić sobie ze wszystkim, co napływa.
Możecie zatrudnić pomoc, zmienić sposób pracy i w rezultacie objąć swoją działalnością większą liczbę osób.

Wraz z napływem obfitości staniecie przed nowymi wyzwaniami i możliwościami.
Obfitość będzie wymagała rozwoju, docierania ze swoją pracą do większej liczby osób w coraz pełniejszy sposób, akceptowania większej odpowiedzialności, własnej siły oddziaływania i powodzenia.

Sanaya Roman Packer Duane – Tworzenie pieniędzy. Klucze do obfitości.

Powiązane posty :
Przepływ pieniędzy, przepływ energii

Podświadomość – kluczem do bogactwa

Słownictwo sukcesu

Tajemnica szczęścia, zdrowia i pomyślności – “The Secret”

Co cię powstrzymuje przed realizacją marzeń?

Porażka jest matką sukcesu

Reklama