Tagi

, , , , , , , ,

Cuda wypływają z miłości, są tworzone przez miłość i dzięki miłości przyciągane. Przypomnijcie sobie jakiś cud, którego byliście sprawcą. Być może podarowaliście komuś coś bardzo dla niego cennego wiedząc, że sprawicie tej osobie radość. Przypomnijcie sobie, jakim uczuciem darzyliście tę osobę. Cud wypłynął z miłości, ale także dał miłość Wam.
Aby energia została dopełniona, ta druga osoba musiała przyjąć Wasz dar. Gdyby tego nie uczyniła, nie byłoby cudu. Aby Wszechświat mógł obdarować Was cudami, musicie być otwarci. Jedynym warunkiem tego, by dawać i przyjmować miłość i cuda, jest pragnienie tego. Twórzcie wielkie wizje, przeżywajcie wszystkie chwile w pełni. Każdy z Was jest wiązką energii miłości, zdolną do stworzenia wszystkiego, czego pragnie. Cuda są wynikiem Waszej miłości.
Gdy jesteście gotowi otworzyć serce, kochać siebie i innych, wtedy życie staje się cudem. To, w jakim stopniu potraficie się otworzyć i kochać, decyduje o tym, jak wiele cudów wydarzy się w Waszym życiu. Być może słyszeliście o rodzicach fizycznie lub psychicznie upośledzonego dziecka, którzy dzięki swej miłości w cudowny sposób pomogli mu przezwyciężyć ograniczenia, wobec których medycyna okazała się bezsilna. Cuda zdarzają się, gdy jesteście gotowi dzielić się i przyjmować miłość. Są przejawem miłości, jaką darzy Was Wszechświat i Wasza dusza. Gdy czegoś pragniecie, wyobrażajcie to sobie, a następnie otwórzcie serce.

Codziennie wyrażamy miłość poprzez działanie.

Kiedy z miłością wydajecie i przyjmujecie pieniądze, stwarzacie nowe możliwości ich pojawienia się.
Miłość jest stanem otwartości na obfitość Wszechświata. Im więcej miłości przekazujecie światu, tym więcej obfitości i cudów spotyka Was w zamian. Za każdym razem, kiedy za coś płacicie lub otrzymujecie pieniądze, spójrzcie na to jak na przejaw miłości. Każdą wymianę wykorzystujcie do tego, by promieniować miłością na wszystkich wokół. Czasami umysł sprawia, że cud staje się niemożliwy. Umysł jest przydatny w planowaniu,  ustalaniu celów i wizualizacji.
Jednak chcąc przyspieszyć proces przyciągania tego, czego pragniecie, i spowodować jego cudowne pojawienie się, otwórzcie serce. Ufajcie sobie i wierzcie w siebie, kochajcie innych i działajcie z miłością. Okazujcie innym tyle uczucia, ile to tylko możliwe.
Bądźcie uważni i mili, starannie dobierajcie słowa, wybaczajcie tym, którzy nie okazali Wam szacunku, myślcie o innych z miłością i szacunkiem.

Nie osądzajcie i nie krytykujcie.
Niech każda sytuacja będzie dobrą okazją do wyrażenia miłości. Nietrudno jest kochać, gdy wszyscy wokół są mili; Waszym zadaniem jest nauczyć się kochać, gdy inni nie są Wam przychylni. Gdy otaczacie innych miłością i łączycie się z nimi w trudnych chwilach, przyciągacie sprzyjające sytuacje, pieniądze i dobrych ludzi; tworzycie cuda i sami doświadczacie coraz więcej miłości. Miłość łączy Was z przepływem obfitości i sprawia, że spotyka Was więcej dobrego.
Otwierając serce w coraz to nowych sytuacjach, powodujecie napływ dobra i obfitości. Cuda to nieoczekiwane sytuacje, które przynoszą Wam więcej, niż się spodziewaliście. Cuda nie są przypadkami i najczęściej pojawiają się, gdy jesteście wolni od oczekiwań i ufacie swojemu wewnętrznemu przewodnictwu.

Często są odpowiedzią na prośbę o pomoc, kierowaną do własnego wnętrza. W wielu przypadkach pojawiają się w chwilach załamania, gdy pozwalacie duszy przemówić do świadomości. Dusza zawsze troszczy się o Was, posyłając Wam miłość i przewodnictwo. Gdy się wyciszacie i zagłębiacie w sobie, łączycie się z tą częścią siebie, która zna rozwiązania. Gdy łączycie się z duszą prosząc o pomoc, pojawiają się podpowiedzi i wydarzają cuda.
Możecie uniknąć kryzysu zagłębiając się w sobie. Wynikiem sięgania w głąb i łączenia się z duszą są cuda. Gdy czegoś pragniecie, proście duszę, aby okazała Wam swoją wiarę w Was i swoją miłość. Następnie otwórzcie się i bądźcie gotowi na rozpoznanie i przyjęcie tego. Zawsze kiedy z otwartym sercem i radością przyjmujecie dowody miłości od innych i od Wszechświata, umożliwiacie pojawianie się cudów w Waszym życiu.

Sanaya Roman, Packer Duane – Tworzenie pieniędzy. Klucze do obfitości

Powiązane posty

Tajemnica szczęścia, zdrowia i pomyślności – “The Secret”

Co cię powstrzymuje przed realizacją marzeń?

Czym jest intuicja?

Inspirujące cytaty sławnych ludzi

Zrób coś inaczej niż dotychczas !

Reklama